לשירות לקוחות: 054-7671157


משחקי חשיבה לילדים


ילדים הם האוצר של ההורים שלהם, וגם שלנו, ולכן אספנו את המבחר הכי רחב של משחקים שיכולים לסייע במאמץ החשוב הזה לפיתוח יכולת החשיבה אצל ילדים בכל הגילאים. הרי זה ידוע כי ילדים מתפתחים במהירות, וכדי שאלה ימצו את כל היכולות האישיות שלהם זה חשוב להביא להם בכל שלב התפתחותי את הדברים שמעודדים כל יכולת שכזו. איך עושים את זה יעיל? באתר "סיפור ומשחק" יש קטגוריה שלמה המוקדשת לכל אותם משחקי חשיבה לילדים על מנת שכל הורה ימצא בדיוק את מה שהוא מבקש להעניק לילד האהוב שלו.

כל מה שצריכים לפיתוח החשיבה

משחקי החשיבה מגיעים עם שלבי קושי שונים בכדי להתאים בצורה הולמת לכל גיל שבו נמצאים כל ילד וילדה, וענף המשחקים הוא כה מפותח עד כי ניתן למצוא בו שלל של משחקים שאיתם כל ילד ימצא את הסגנון שהכי פונה אליו בצורה אישית עם הנאה שמתלווה לכל התהליך החשיבה. תחת קורת גג אחת קיימים להם המשחקים הכי מוכרים ואהובים שהורים אוהבים לרכוש וילדים אוהבים לשחק בהם, ביניהם גם מבחר שלם של פאזלים במספר שונה של חלקים, עם דוגמאות של כל הדמויות האהובות החל מאנה ואלזה שכל ילדה כבר למדה להכיר ועד לפאזל מכוניות נהדר שכיף להרכיב.


מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. משחקי חשיבה

משחקים לכל שלב התפתחותי

משחקים הם דרך מעולה להתחיל ולחשוף את הילדים אל עולם שלם של מידה ופיתוח היכולות האישיות שלהם וקיימים סוגים שונים של משחקי חשיבה לילדים שמאפשרים לכל הורה לקדם את הילד שלו אל עבר מיצוי היכולות האישיות שלו בכל גיל בו הילד נמצא. לכן בכל בית בו נמצאים ילדים צריכים להיות גם כמה משחקים שהולמים את הגיל של אלה ומסייעים להם לשחק כל הדרך אל קבלת כישורים חדשים, צעד אחר צעד.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים