לשירות לקוחות: 054-7671157


משחקי יצירה לילדים

תחום היצירה הוא כזה שמאפשר לכל ילד וילדה למצוא את המשחק שהכי פונה אל הטעם האישי שלהם, וכיום מספיק כי האריזה תכיל אחת מאותן דמויות פופולאריות שהילדים אוהבים על מנת ליצור את גורם המשיכה הראשוני אל משחק שאותו בצורה ראשונית מכירים הילדים בגן הילדים. איך ממשיכים את פיתוח היכולות של היצירה אחרי שעות הפעילות בגן? בקלות, על ידי משחקי יצירה לילדים שמעודדים את פיתוח יכולת היצירה שדרושה לכל אדם על מנת להתפתח עוד הלאה, ליצור דברים חדשים ולעודד מחשבה פורצת גבולות שפורצת מחסומים מחשבתיים.

משחקי יצירה לבנות

מן הרגע שבו ילד מספיק בוגר על מנת לתקשר עם הסביבה שלו בצורה בוגרת הוא יכול למעשה להתחיל ולרתום את הידיעות הקיימות אצלו ולשחק במשחקי יצירה לילדים שמעודדים אותם לחקור ללא הפסק ולהביע את עצמם בעזרת כל אותם החומרים שנמצאים בערכה. ישנם משחקי יצירה המיועדים בצורה ספציפית לבנות שיכולים לכלול יצירה של צמידים אשר מצריכים יכולת השחלה ובחירה של עיצוב מועדף, ערכות אשר מלמדות את מיומנות הסריגה וערכות של בצק שאיתו אפשר ליצור שלל שלם של פריטים לפי שבלונות שקיימות בערכה או לפי ההעדפה הפרטנית של כל ילדה. 

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. משחקי יצירה

משחקי יצירה לבנים

משחקי יצירה אולי הם הנמכרים ביותר עבור בנות, אבל אין זה אומר כי גם לבנים זה לא דבר חשוב ללמידה. הרכישה של מיומנויות דרך ערכת יצירה היא אלמנט חשוב בהתפתחות של בנים ובנות כאחד, ולכן, רצוי למצוא מבין שלל של משחקי יצירה לילדים את הערכות שיכולות להתאים גם לבנים ולהביא גם להם שעות ארוכות של הנאה צרופה. ערכות של יצירה בגבס, של עבודה עם פלסטלינה ושל עבודת יצירה עם צביעה הן רק חלק קטן מתוך עולם שלם של יצירה שמתאימה לכל רמה.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים