לשירות לקוחות: 054-7671157


צעצועים מעץ לילדים

זה כיף לראות ילדים משחקים כאשר הם מרוכזים בכל מאודם במשחקים מסוגים שונים שאותם רוכשים להם ההורים, אבל מה שניתן לראות בצורה די ברורה בשנים האחרונות הוא החזרה של כל אותם משחקים אשר עשויים מעץ ואיתם ההורים היו מעבירים שעות על גבי שעות בשעת המשחק היומית עם ההורים ו/או בגן הילדים.

הצעצועים שנמצאים באתר סיפור ומשחק הם כאלה שמתאימים לכל סוג של צורך שקיים אצל הילד ועליו ההורה מנסה לענות בצורה הכי יעילה, ובין כל אותם משחקים שעשויים מפלסטיק ובצק, ישנם גם צעצועים מעץ שמגיעים בשלל של צורות ועם היכולת לפתח את הלמידה והכישורים של פעוטות וילדים שמתענגים להם מכל רגע שכזה. המחירים עבור צעצועים מסוג זה הם משתלמים, וכל הצעצועים הללו יכולים להיות כלים נהדרים לשימוש לתקופה ארוכה ללא כל בעיה.

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. צעצועי עץ
חיות אצבע
חיות אצבע
מק"ט : 016
מחיר: 42
כמות
שח ששבש דמקה
שח ששבש דמקה
מחיר: 75
מחיר מבצע : 50
כמות
משאית עץ להרכבה
משאית עץ להרכבה
מחיר: 79
מחיר מבצע : 50
כמות
חותמות עץ
חותמות עץ
מק"ט : 025
מחיר: 69
כמות
סלון עץ 11 חלקים
סלון עץ 11 חלקים
מחיר: 69
מחיר מבצע : 39
כמות
שעון עץ
שעון עץ
מק"ט : 040
מחיר: 35
כמות
מנקלה 1
מנקלה 1
מחיר: 60
מחיר מבצע : 40
כמות

עולם שלם שעשוי מעץ

צעצועים אשר עשויים מעץ הם בחירה הולכת וגדלה אצל הורים רבים שמעדיפים חומרים חזקים שעמידים בפני היצר הסקרני של כל ילד בשלבי ההתפתחות השונים שלו, וכאשר אלה יכולים להיות חלק מסט שלם של רכבת שאותו ניתן להרכיב לשעות רבות של משחק מהנה או עם משחק של התאמת צורות להיכרות ראשונה עם צורות הנדסיות ופיתוח היכולות המוטוריות של הילדים, מדובר בהצלחה שכל ילד שמח לקחת בה חלק.

צעצועים מעץ מתאימים לכל סוג של משחק ולכל סוג של פיתוח היכולות המוטוריות והשכליות של הילדים, עם התאמה מושלמת לבנים ולבנות גם יחד, ומה שנותר הוא רק למצוא את המשחק שהולם את הגיל של הילד ואותו להעניק באהבה רבה מתוך הרצון הטבעי לפתח את האוצרות הקטנים הללו באופן הכי מהנה ויעיל שיכול להיות.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים