לשירות לקוחות: 054-7671157


משחקי חברה לילדים

כאשר ילד גדל הוא לומד להכיר את העולם שסביבו ומתחיל לחקור אותו דרך המבט בעיניים, דרך יכולת המישוש ודרך הכנסת דברים רבים לפה. בין כל אלה הוא לומד להכיר ולהבין כי ישנם עוד ילדים כמותו שלהם גם יש רצונות משל עצמם, וכאשר שמים את כל אלה ביחד מתחיל לו תהליך של למידה כיצד להתנהג עם סביבה שכוללת ילדים אחרים שגם מאוד אוהבים לשחק בכל מיני משחקים. הבאה של משחקי חברה לילדים היא דבר מאוד חשוב מכיוון שזהו כלי נהדר אשר בעזרתו יכולים הורים רבים ללמד את הילדים שלהם כיצד יש לנהוג כאשר יש מספר של ילדים שמשחקים באותו המשחק, ביחד.

איך לומדים לשחק ביחד

משחקים שנחשבים בתור משחקי חברה הם כאלה שבהם כמות המשתתפים היא שני ילדים ומעלה, עד למספר שאותו מאפשר המשחק הספציפי לצוות יחדיו. היכולת לשחק ביחד היא יכולת נרכשת שאותו לומדים כבר בגילאים צעירים, ובאתר סיפור ומשחק קיים גם הדגש החשוב הזה לגבי מבחר שלם של משחקי חברה לילדים שמתאימים לכל מיני גילאים בהתאם לשלב ההתפתחותי והלימה נהדרת של תכני המשחק לקידום הידע וההבנה בנושאים רבים ומגוונים.

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. משחקי חברה

משחקים קלאסיים שכל ילד יאהב

משחקי חברה הם דבר שקיים כבר זמן רב, ומן התקופה בה היו ילדים מאלתרים משחקים עם דברים שנמצאים בסביבה שלהם ועד לעצם היום הזה קיים כבר שלל שלם של משחקי חברה לילדים שבזכותו כל ילד יכול למצוא את הנושאים שהכי מעניינים אותו, ובעזרת המשחק הזה ללמוד עוד ועוד לגבי העולם הזה שבו הם גדלים אט אט לילדים נבונים שאוהבים לשחק עם חברים ואפילו בעזרת המשחקים הללו לרכוש חברים חדשים כל פעם מחדש.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים